Sådan finder du os

Adresse:
Knud Bro Alle 8
DK-3660 Stenløse

Telefon: 46 78 70 15
CVR-nummer: 26097576

E-Mail:
info@forlagetdelta.dk

Direktør Randi Nielsenrn@forlagetdelta.dk
Indsend nye manuskripter Randi Nielsenrn@forlagetdelta.dk
EngelskredaktørLisbeth Skov Hansen ls@forlagetdelta.dk
MatematikredaktørHelle Nicola Jensenhj@forlagetdelta.dk
Dansk fagredaktør Nico Ambelasnico@forlagetdelta.dk
Privatsalg & AdministrationMujesira Muslicmm@forlagetdelta.dk
Adm. & Økonomi Elev. Isabella Lundil@forlagetdelta.dk
Bogholderi ( Tirsdag )
Pia Schwartzkoptfinans@forlagetdelta.dk
GrafikerMette Bødkermette@forlagetdelta.dk
Grafiker Charlotte TetscheSygemeldt

Skriv til os

[recaptcha]

© Copyright - Forlaget Delta